• आज :

ताजा अपडेट

ट्रेन्डिङ शिर्षक

 • News Portal

  • आज :
  समाचार

  सशस्त्र प्रहरीले पूर्वी जिल्लामा डुबानमा विष्तापित ४५ भन्दा धेरै घरपरिवारलाई सुरक्षित ठाउँमा सार्‍याे

  145
  SHARES

  काठमाडाैँ।  लगातार काे भारीवर्षामा विक्षिप्त  सुनसरी, सप्तरी, झापालगायतका जिल्लामा डुबानमा परेका ४५ भन्दा धेरै घरपरिवारलाई सशस्त्र प्रहरीले अन्य सुरक्षा निकायको समन्वयमा सुरक्षित ठाउँमा सारेको छ । सुनसरीको ईटहरी उपमहानगरपालिका ८ गोईसारमा टेङ्गा खोलाको बाँध फुटेपछि जोखिममा परेका २० घरपरिवारलाई सुरक्षित ठाउँमा सारेको सशस्त्र प्रहरी बलका सहायक प्रवक्ता सशस्त्र प्रहरी नायव उपरीक्षक शैलेन्द्र थापाले जानकारी दिएका छन् । बाँध फुटेको क्षेत्रमा बाँध बाध्ने काम पनि भइरहेको छ ।

  त्यस्तै सप्तरीको सप्तकोशी नगरपालिका २  सिद्धिपुरको सुकुम्बासी बस्तीमा त्रियुगा नदिको डुवानमा परेका १६ घरपरिवारलाई सुरक्षा वेश फत्तेपुर र नेपाल प्रहरीको संयुक्त टोलीले सुरक्षित ठाउँमा सारेको छ । झापाको झापा गाउँपालिका–२ सुगाँबथानमा माई खोलाको डुवानमा परेका १० घरपरिवारलाई बिओपी टागनडुब्बा र नेपाल प्रहरीको संयुक्त टोलीले सुरक्षित स्थानमा सारेको छ ।

  त्यसैगरी सिरहाको कल्याणपुर नगरपालिका ६ भोक्राहा कमला नदिको बीच भागमा अड्किएका पाँच जनाको सुरक्षा बेश कल्याणपुर र सुरक्षा सुरक्षा वेश दुवरकोटको टोलीले सकुशल उद्धार गरेको छ ।

  प्रतिक्रिया