आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

यी हुन् खुट्टाको फोटो’ बेचेर महिनाको १२ लाख कमाउने २२ बर्षिय युवती

प्रकाशित
2.8K
SHARES

एजेन्सी। अमेरकिाकी एक युवतीले आफ्नै खुट्टाको तस्वीर बेचेर नसोचेको पैसा कमाईन । उनी हुन् २२ वर्षकी युवती डिजाएर गेटो । एक समय उन रियिलस्टेट व्यवसाय गरेर सामान्य जीवन बिताईरहेकी थिईन ।

यससँगै उनले अर्को ब्यबसायको रुपमा मोडलिङ गर्न थालिन् । यस क्रममा उनले मानसिहरुले उनको खुट्टा निकै मन पराउन थाले । यो कुरा उनले थाहा पाइन् । अहिले उनले अनलाइनमा आफ्ना खुट्टाको फोटो बेचेर ८ हजार पाउण्ड अर्थात् साढे १२ लाख नेपाली रुपैयाँ कमाउने खुलासा गरेकी छिन् ।

तर उनलाई आफ्नो खुट्टाको तस्वीरको लागी मानसिहरु ठूलो रकम किन खर्च खर्च गर्छन् थाहा छैन। यती धेरै रकम खर्च गर्न तयार रहेको थाहा पाउँदा उनलाई अचम्म लाग्यो । अहिले उनको तस्बिर जताततै भाईरल बनरिहेको छ । उनलाई सामाजकि संजालमा लाखौले फलो गरेका छन्।

डिजायर ईन्स्टाग्राममा निकै लोकप्रयि छिन् । ईन्स्टाग्राममा उनका १.१ मलियिन फलोअर्स छन् ।पछिल्लो समय भने उनि ओन्लीफ्यान्समा सक्रिय छिन् । यो एउटा अनलाईन प्लेटफर्म हो र यही अनलाइन प्लेटफर्मबाट उनले महिनामा झण्डै साढे १० हजार डलर कमाउँछिन् ।

उनका पार्टनर ४२ वर्षका छन् । उनैले डजिायरका खुट्टाको तस्वीर खच्छिन् ।उनले पनि डिजायरको खुट्टा किन मानसिहरुले मन पराउँछन् भन्ने बुझ्न सकिरहेका छैनन् ।तर यसमा उनलाई कुनै गुनासो छैन किनकी यसैबाट लाखौ कमाई भैरहेको छ ।बेलायती अखबार मिररमा प्रकाशित रिपोर्ट अनुसार यसको लागी उनले धेरै केही गर्नु पर्दैन, आफ्नो खुट्टाको फोटो खिचेर पठाए पुग्छ ।

उनले मरिरसँगको कुराकानीमा भनिन् ‘एक दिन एकजनाले मलाई म्यासेज गरेर मेरो खुट्टाको १० फोटोका लागी ३ सय डलर अफर गरे । यो बाहेक त्यो ब्यक्तिको अरु कुनै माग थिएन । पहलि त उनले केही बुझ्नै सकनिन पछी थाहा पाईन कि मानिसहरूको खुट्टामा पनि अनौठो आकर्षण भएको हुने रहेछ ।

उनका खुट्टाको तस्वीरका साथै भिडियो पनी चर्चामा रहन्छन् । उनले हाइ हिल लगाएको र खोलेको पन भडियो बनाउँछिन्। यसका अलावा खुट्टाको मसाज गर्दै गरेको भडियो बनाउँछिन् । यी भडियोहरु पन निकै लोकप्रिय छन्। डजिायरले आफ्ना खुट्टाको एउटा तस्वीरलाई सामान्यतया २५ डलरमा बेच्छिन।

चर्चामा साम्राज्ञीको ‘बो’ल्ड’ लुक्स’ [तस्बिर सहित]

२०५२ मंसिर २ गते काठमाडौंमा मोडल महेशबिक्रम शाह र गायिका नेहा राज्यलक्ष्मी शाहको सन्तानको रुपमा जन्मिएकी उनले केही समयअगाडी २५ औं जन्मदिन मनाएकी थिइन् ।

चलचित्र ‘मारुनी’ मा उनले गरेको अभिनयले धेरैको मन छोएको थियो । एक अन्तर्वातामा बोल्दै उनले फिल्ममा क्रे-जी प्रेमिकाको भूमिका निभाएकी साम्राज्ञीले वास्तविक जीवनमा प्रेमका लागि यतिसम्म पुग्न नसक्ने बनाएकी थिइन् ।

साम्राज्ञी आफ्नो सुन्दरताका कारण पनि चर्चामा छिन् । सामाजिक सञ्जालमा समेत उत्तिकै सक्रिय रहने साम्राज्ञी पछिल्लो समय सबैभन्दा बढी चर्चामा आएकी नायिका हुन् ।

साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाह पछिल्लो समय चर्चामा छिन् । चर्चामा हुनुको कारण हो शनिबार आयोजना भएको ‘दशौं नेफ्टा फिल्म अवार्ड’मा उनले लगाएको पहिरन । छा ति खुल्ला रहेको पहिरन लगाएर अवार्ड लिन पुगेकी साम्राज्ञीका तस्विरहरु अहिले सामाजिक सञ्जालमा निकै चर्चामा छन् ।

यसअघि पछिल्लो समय उनले निकै ‘हट’ तस्बिर शेयर गरिरहेकी छन् । उनका निकै ‘हट’ तस्बिर अहिले निकै चर्चामा छन् । नेपाली फिल्म क्षेत्रमा भुवन केसी निर्मित ‘ड्रिम्स’बाट अभिनय सुरु गरेकी शाहलाई पहिलो फिल्मबाटै सफलता हात पर्यो । त्यसपछि ‘ए मेरो हजुर २’ अभिनय गरेकी उनले त्यसपछि पछाडी फर्किएर हेर्नुपरेको छैन ।

अहिलेसम्म ‘तिमी सँग’, ‘कायर’, ‘रातो टिका निधारमा’, ‘मारुनी’, ‘इन्टु मिन्टु लण्डनमा’ अभिनय गरेकी उनको प्रेम, ट्या-टु र अभिव्यक्ति समेत चर्चाको बिषय बन्ने गरेको छ ।हेराैँ उनका केहि सुन्दर तस्बिर

प्रतिक्रिया

आजको ट्रेन्डिङ