आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

चर्चित भारतीय अभिनेता सिद्धार्थ शुक्लाको निधन

प्रकाशित
1.2K
SHARES

काठमाडाैं । चर्चित भारतीय टिभी तथा फिल्म अभिनेता सिद्धार्थ शुक्लाको बिहीबार मुम्बईको कूपर अस्पतालमा निधन भएको छ। ४० वर्षीय शुक्लालाई बिहीबार बिहान हृदयघात भएको थियो। सिद्धार्थ शुक्लाको चरित्र ‘बालिका वधु’ मा धेरै लोकप्रिय भयो।

सिद्धार्थको घरमा उनकी आमा र दुई बहिनी छन्। कूपर अस्पतालका अधिकारीहरूले समाचार एजेन्सी पीटीआईलाई भने कि अस्पताल पुग्न अघि उनको मृत्यु भएको थियो। सिद्धार्थ शुक्लाले आफ्नो करियरको सुरुवात मोडलिङबाट गरेका थिए। सिद्धार्थले टिभी शो ‘बाबुल का अंगना छोटे ना’ बाट अभिनयको दुनियामा डेब्यू गरे।

यसपछि, उनले ‘जाने पहने से’, ‘ये अजनबी’ र ‘लव यू जिन्दगी’ मा अभिनय को अवसर पनि पाए, तर लोकप्रियहरु ‘बालिका वधु’ बाट थिए। यस बाहेक, उनी रियालिटी शो झलक दिखला जा ६, फियर फ्याक्टर: खतरों के खिलाडी र बिग बोस १३ मा पनि देखा परेका थिए।

चर्चित मोडल निशा घिमिरेको उपचारका क्रममा निधन

नर्भिक अस्पतालमा उपचाररत मोडल तथा कलाकार निशा घिमिरेको निधन भएको छ । अस्पतालका अनुसार उनको बुधबार साँझ ६ः५१ बजे निधन भएको हो ।

लामो समयदेखि नर्भिकमा उपचाररत घिमिरेको मुटु र मिर्गौलाले काम गर्न छोडेको अस्पतालले जनाएको छ । मंगलबारमात्र अस्पतालले पत्रकार सम्मेलन गर्दै उनको अवस्था स्थिर रहेको जनाएको थियो । उनलाई अक्सिजनको सपोर्ट दिएर सिसियुमा राखिएको थियो ।

नेपाल चलचित्र कलाकार संघका उपाध्यक्ष माेहन निराैलाले फेसबुकमार्फत निशाकाे निधनकाे पुष्टी गरेका छन् । उनका पिता प्रेम घिमिरेका अनुसार निशालाई पाइपको सहायताले झोलिय खानेकुरा खुवाइँदै आएको थियो ।

तीन वर्ष अघि मोडलिङ पढ्न देहरादुन पुगेको डेढ महिनामा नै उनी दुर्घटनामा परेकी थिइन् । त्यहाँ प्रारम्भिक उपचार पछि उनलाई काठमाडौंको ट्रमा सेन्टर ल्याइएको थियो ।

तीज गीतको भिडियोबाट मोडलिङ सुरु गरेकी निशाले झण्डै तीन दर्जन हाराहारीमा भिडियोमा अभिनय गरेकी छन् । उनले फिल्म ‘मधेशीपूत्र २’ र टेलिफिल्म ‘डियर जिन्दगी’मा अभिनय गरेकी छन् ।

प्रतिक्रिया

आजको ट्रेन्डिङ