आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

बल्ल खुल्यो माधव नेपालको पोल, गम्भीर अपराध गरेको खुलासा

प्रकाशित
2K
SHARES

माले महासचिव सिपी मैनालीले पूर्वप्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपाल आफ्नो स्वार्थका लागि बिगतदेखि नै बिभिन्न अपराधकर्ममा लागेको खुलासा गरेका छन् । एउटा मिडियालाई अन्तर्वार्ता दिँदै मैनालीले माधवको चरित्र नै भडुँवा रहेको र जहाँ गयो त्यही बिगार्ने रहेको ठोकुवा गरे ।

मैनाली माधव नेपालकै कारण २०५४ सालमा भएको एमाले बिभाजनपछि मालेमै रहेका छन् । एमालेका तात्कालिन स्थायी कमिटी सदस्यसमेत रहेका नै अहिलेको मुख्य समस्या पनि माधव नै रहेको ठोकुवा गरे । ‘माधव नपालकै कारण अहिलेको सवै घटना भएको हो, कित गको गई भको भए हुन्थ्यो, २०३९ सालदेखि नै माधव नेपालकै खेल रहेको छ भन्ने पुष्टि भयो, यो माधव नेपालको नीति र चरित्र हो,’ मैनालीले भने ।

मैनालीले त्यसबेला आफूले राजीनामा दिँदासमेत च्यातेर अनुचित कार्वाही गर्ने कामको नेतृत्व गरेको बताए ।

उनले सर्वोच्च अदालतले राजनीतिक बिषयलाई मान्ता नदिएर पुनःस्थापना गर्दा समस्या झनै बढेको बताए । ‘संसद पुनःस्थापना भयो भने दलहरुको पुरानो झगडा झन बढछ, बिदेसी चलखेल बढछ भनेका थियौं त्यसबेला पनि । हामीले जे भनेका थियौं त्यही भइरहेको छ । फोहोरी खेल भइरहेको छ । ह्वीप उलंघन गर्ने, ब्यवस्थाकै बिरुद्धमा जाने जस्तो काम गर्ने प्रबृत्ति देखिरहेको छ,’ मैलालीको भनाई छ । उनले चुनाव नै अहिलेको निकास रहेको बताए ।

‘अहिलेको निकास भनेको चुनाव नै हो तर अदालतमा मुद्दा बिचाराधिन रहेको कारण स्वागत र बिरोध दुवै नगरेको बताए ।

मैनालीले माधव नेपालको काम नै बदला, धोका र षडयन्त्र रहेको तथ्य घटनाक्रमले पुष्टि गरिसकेको ठोकुवा पनि गरे । नेकपा एकतालाई बिभाजनमा पुर्याउनेदेखि अस्थिरतातर्फ मुलुकलाई लैजाने सवै षडयन्त्रको मतियार नेपाल रहेको उनको भनाई छ ।

प्रतिक्रिया

आजको ट्रेन्डिङ