आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

अन्ततः माधव नेपाल ‘यु टर्न’, एमाले एकताको ढोका खुल्यो

प्रकाशित
610
SHARES

काठमाडाैँ । नेकपा एमाले एकताको हल्ला चलिरहेका बेला वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले आफ्नो धारणा सर्वाजनिक गरेका छन् । नेता नेपालले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले गरेका गल्ती सच्याउन आफू विपक्षी गठबन्धनमा सहभागी भएको बताउदै सकारात्मकता व्यक्त गरेका हुन् । विपक्षी गठनबन्धनले सम्पादकहरूसँग गरेको अन्तरक्रियामा बोल्दै नेता नेपालले ‘माधव नेपाल को हुन् रु’ भन्नेलाई जवाफ दिने भन्दै धारणा राखेका थिए ।

‘म माधव नेपाल पूर्वप्रधानमन्त्री हुँ । एमालेको वरिष्ठ नेता हुँ । केपी ओलीले गरेको कारवाहीको अर्थ छैन । ओलीले सुरू गरेको कोर्स करेक्सन गर्न हामी लागेका छौं’, नेपालले भने ।

संविधानविपरीत संसद नै भंग गर्ने काम गरेकोले विपक्षी गठबन्धन सक्रिय हुनुपरको नेपालले बताए । संविधान र लोकतन्त्र जोगाउन सकरात्मक सोच राख्ने सबैसँग सहकार्य हुने नेपालको भनाइ थियो ।

उनले गल्ती स्वीकार गरेर कोर्स करेक्सन गर्न तयार भए प्रधानमन्त्री ओलीलाई पनि स्वागत गरिने बताए । ‘मान्छे हुन् कहिलेकाहीँ गल्ती हुन्छ । गल्ती स्वीकारेर कोर्स गरेर आउनुहुन्छ भने केपी ओलीलाई स्वागत छ’, नेपालले भने ।

प्रतिक्रिया