आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

नेकपाभित्र विवाद चलिरहेका बेला रअका प्रमुख किन आए काठमाडौँ ?

प्रकाशित
235
SHARES

काठमाडौं । भारतीय गुप्तचर संस्था रअ का प्रमुख सामन्त कुमार गोयल एकाएक काठमाडौँ पुगेका छन् । उनि केही घन्टाको भ्रमणको लागि काठमाडौँ आएका छन् । उनी काठमाडौ आएको पुष्टि उच्च सुरक्षा स्रोतले गरेको छ ।

उनी के प्रयोजनका लागि भ्रमणका आएका हुन भन्ने यकिन भएको छैन् । नोभेम्बर पहिलो साता भारतिय सेना प्रमुख एमएम नरबाणेको भ्रमणको पूर्वसन्ध्यामा उनी नेपाल आएका हुन् । भ्रमणका सम्बन्धमा परराष्ट्र मन्त्रालय र नेपालस्थित भारतिय दुतावासले केही बताएको छैन ।

यस्तै यता अर्थमन्त्री विष्णुप्रसाद पौडेल र अमेरिकी राजदूत र्‍यान्डी बेरीबीच भेटवार्ता भएको छ । भेटमा मन्त्री पौडेलले नेपाल-अमेरिकाबीचको सम्बन्धबारे चर्चा गर्दै अमेरिका सरकारले नेपालको विकासमा निरन्तर गर्दै आएको सहयोगका लागि धन्यवाद दिएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

अर्थमन्त्री र राजदूतबीच द्विपक्षीय आर्थिक सहयोग, कोभिड-१९ महामारीको नियन्त्रण र सोपछिको आर्थिक पुनरुत्थानमा हुने सहयोगलगायत विषयमा छलफल भएको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

राजदूत बेरीले अर्थमन्त्रीलाई बधाई दिँदै सफल कार्यकालको शुभकामना दिए । उनले अमेरिकाबाट प्राप्त हुने सहायता कोरोना भाइरस नियन्त्रणमा केन्द्रित गरेको उल्लेख गर्दै आगामी दिनमा अमेरिकी सरकारको सहयोगलाई निरन्तरता दिने प्रतिबद्धतासमेत व्यक्त गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया