आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

पूर्वराष्ट्रपतिकी छोरीलाई कसले राख्यो यौ’न प्रस्ताव ? फेसबुकबाट गरिन यस्ताे खुलासा, देशभर हंगामा

प्रकाशित
1.5K
SHARES

काठमाडाैं । छिमेकी मुलुक भारतमा अनेक घटनहरु घट्ने गर्छन, जजसले सबैलाई अच्चम्मित पार्रहेको हुन्छ । हालै मात्रै भारतका पूर्वराष्ट्रपतिकी छोरीलाई सामाजिक सञ्जाल मार्फत एक ब्यक्तिले अ’श्लिल मेसेज पठाएपछि हंगामा मच्चिएको छ । भारतका पूर्वराष्ट्रपति प्रणव मुखर्जकी छोरी शर्मिष्ठा मुखर्जीलाई प्रथा मण्डल नामका ब्यक्ति अ’श्लिल मेसेज गरेका हुन् ।

इनबक्समा त्यस्तो मेसेज देखेपछि शर्मिष्ठाले पहिले त ति ब्यक्तिलाई ब्लक गर्ने अथवा इगनोर गर्ने बिचार गरेकी थिइन् । तर चुप बस्दा अन्यलाई आफुलाई जस्तै तनाव दिन सक्ने हुँदा सामाजिक सञ्जाल मार्फतनै सार्वजनिक गर्ने बिचार गरिन् । त्यसपछि उनले अ’श्लील म्यासेज पठाउने व्यक्तिको म्यासेज नै सार्वजनिक गरिदिइन् ।

भारतकै गुवाहाटीमा एउटा निकै दर्दनाक तथा अनौठो घटना भएको छ । एकजना युवकले मोबाइल चार्ज गर्ने २ फिट लामो चार्जर केवल आफ्नो यौ’नांगबाट भित्र छिराए । त्यो चार्जर केवल उनको लिंगबाट भित्र छिरेर मुत्रथैलीमा पुग्यो ।

यौ’न सन्तुष्टिका लागि लिंगमा चार्जर केवल छिराएपछि अत्ताल्लिएका ती युवक रन्थनिँदै अस्पतालमा पुगे । तर डाक्टरसँग उनले साँचो कुरा बताएनन् । आफुले चार्जर केवल मुखबाट निलेको भन्दै उनले डाक्टरसँग बताए ।

डाक्टरहरुले पनि उनले भने बमोजिम चेकजाँच गरे । दिसा परीक्ष र इन्डोस्कोपी लगायतका जाँच गर्दा समेत डाक्टरहरुले उनको पेटमा निलेको भनिएको तारको कुनै संकेत फेला पारेनन् । तरपनि डाक्टरहरुले उनको पेटको शल्यक्रिया गरे । तथापि शल्यक्रिया गरी पेट चिरेर हेर्दा समेत पेटमा कुनै केवल फेला परेन ।

त्यसपछि उनको शल्यक्रिया कक्षमै पेटको सबै भागको एक्सरे गरियो । जब डाक्टरहरुले एक्स रे रिपोर्ट हेरे तब उनीहरु तिनछक परे । उनले निलेको भनिएको केवल उनको पेटमा थिएन, त्यो उनको मुत्रथैली भित्र थियो । ३० वर्षका ती युवकले आफुले चार्जर केवल निलेको भनेर ढाँटेका रहेछन् । डाक्टरहरुले त्यसपछि तत्कालै उनको मुत्रथैलीबाट उक्त तार बाहिर निकालिदिए । उनको शल्यक्रिया सफल भएको र अहिले स्वास्थ्यलाभ गरिरहेको बताइएको छ ।

उनको शल्यक्रिया गर्ने डाक्टरका अनुसार ती युवक युरेथ्रल साउन्डिङ भनिने यौ’न सम्बन्धी मनोरोगबाट पीडित रहेछन् । यो मनोरोग भएका मानिसहरुले आफ्नो यौ’नांगबाट विभिन्न खाले तरल तथा ठोस पदार्थहरु भित्र छिराएर मैथुन गरी यौ’न आनन्द प्राप्त गर्ने गर्दछन् । ती युवक चार्जर केवल छिराएको पाँच दिनपछि मात्र पेट दुख्यो भन्दै अस्पताल गएका छन् ।

डाक्टरहरुका अनुसार यो मनोरोग एक दुर्लभ मनोरोग हो । तथापि यस्ता घटना बेला बेलामा भैरहन्छन् । ती युवकले निकै चरम व्यवहार देखाएका कारण यौ’नांगबाट चार्जर केवल छिराएर मुत्रथैलीमै पूराएको डाक्टरको भनाई छ ।

प्रतिक्रिया