आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

संकटका बेला पनि बिरामीसँग बढी पैसा असुलेपछि नर्भिक अस्पतालमाथि सरकारले लियो यस्तो एक्शन

प्रकाशित
1.2K
SHARES

काठमाडौं । वाणिज्य, आपूर्ति तथा उपभोक्ता संरक्षण विभागले थापाथलीस्थित नर्भिक इन्टरनेशनल हस्पिटललाई तीन दिनभित्र आवश्यक कागजातसहित लिखित जवाफ दिन निर्देशन दिएको छ। स्वास्थ्यकर्मीसहित नियमित बजार अनुगमनका क्रममा अस्पतालले बिरामीबाट पहिलेभन्दा फरक शुल्क लिएको भेटिएपछि लिखित जवाफ माग गरिएको जनाइएको छ।

विभागका सूचना अधिकारी रवीन्द्र आचार्यका अनुसार आफ्ना पुराना नियमित बिरामीका लागि वैकल्पिक व्यवस्था गरिएको इमर्जेन्सी ओपिडी सेवामा ७५० लिएको भेटिएपछि जवाफ माग गरिएको हो। लकडाउनपूर्व हस्पिटलले सेवाग्राहीबाट आकस्मिक सेवाका लागि एक हजार २ सय ५० र बहिरङ्ग सेवाका लागि पाँच सय लिँदै आएको थियो।

लकडाउनका कारण सरकारले नै बहिरङ्ग सेवा बन्द गर्ने निर्देशन दिएपछि आकस्मिक बहिरङ्ग सेवा सञ्चालन गरेर ७ सय ५० लिएको अनुगमनका क्रममा भेटिएको उनले जानकारी दिए। एक हजार २५० बाट ७५० मा झारिएको वा पाँच सयबाट सात सय लिएका विषयमा लिखित जवाफ माग गरिरएको उनले बताए ।

प्रतिक्रिया