आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

क्वारेन्टाइनमा ज्यान गुमाउने युवाको रिपोर्ट आयो

प्रकाशित
1.4K
SHARES

काठमान्डाै । चितवनको भरतपुरस्थित कोरोना विशेष अस्पतालको क्वारेन्टाइनमा मंगलबार बिहान ज्यान गुमाउने युवाको स्वास्थ्य रिपोर्ट आएको छ । उनको रिपोर्टमा कोरोना भाइरसको संक्रमण नरहेको पुष्टि भएको छ । मृतक वीरगन्जका ३० वर्षीय सन्तोष यादवको रिपोर्ट प्राप्त भएको र रिपोर्ट हेर्दा उनमा कोरोना संक्रमण नभएको देखिएको अस्पतालका प्रमुख तथा प्रवक्ता डाक्टर भोजराज अधिकारीले जानकारी दिए

रिपोर्ट आएको छ, रिपोर्टमा कोरोना नेगेटिभ देखियोु, अधिकारीले भने, ‘यहाँबाट स्याम्पल लिइएका अन्य तीन जनालाई पनि प्रयोगशालाले नेगेटिभ नतिजा आएको जानकारी दियो।’ कोरोनाको आशंकामा यादवको शव सोही अस्पतालमा राखिएको थियो। अब उनको शव परिवारलाई दिइनेछ । मिगौलाको रोगी रहेका उनी भरतपुर मेडिकल कलेजमा चैत ९ गते भर्ना भएकोमा सोमबार कोरोनाका आशंकामा कोरोना विशेष अस्पतालमा रिफर भएका थिए । अस्पतालले सोमबार नै कोरोनको टेस्टका लागि प्रयोगशालामा नमुना पठाएकोमा रिपोर्ट आउनुअघि नै उनको मृत्यु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया