आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

भयानक कार दुर्घटना एकै परिवारका ४ जनाको मृत्यु

प्रकाशित
4.4K
SHARES

काठमाडौं । भयानक कार दुर्घटनामा एकै परिवारका ४ जनाको ज्यान गएको छ । भारत उत्तर प्रदेशको रात इटावा जिल्लाको राजमार्गमा नागालपाइ गाउँको अगाडि एउटा तिव्र गतिमा आएको कार पछाडिबाट आइरहेको ट्रोलामा छिर्यो । दुर्घटनामा एकै परिवारका कारमा रहेका चार व्यक्तिको मृत्यु भयो । सबै व्यक्ति पश्चिम बंगालका थिए र लखनऊबाट गुरुग्राम जाँदै थिए । गम्भीर घाइते उन्नाव जिल्लाका चालकलाई सैफई पीजीआईमा भर्ना गरिएको छ ।

जिल्ला भूमि प्रणाली क्लर्क (डीएलआरसी) श्रीकांत मैथी, छोरा भीमाचरण मैथी, उनकी पत्नी कविता मैथी, छोरी अनन्या मैथि र बुहारी अरिजीत विश्वासले पश्चिम बंगालको पूर्वी मदनापुर जिल्लाको साल्जेरिया तामलुकको डीएम अफिसमा लखनऊबाट गुरुग्राम जाँदै थिए । उन्नाव जिल्लाको बिगपुर थाना क्षेत्रको मधर्यर गाउँ निवासी दीपक कुमार पुत्र रामकिशोरले कार चलाउँदै थिए । बुधवार राती १२ बजे बाहेक राजमार्गमा चौबिया पुलिस स्टेशन क्षेत्रको नागालपे गाउँको अगाडि उनको कार पछाडिको ट्रोलामा छिरेको थियो ।

कारको उच्च गतिका कारण, दुर्घटनामा सबै चार जनाकै ज्यान गयो । चालक पनि गम्भीर घाइते भए । एक्सप्रेसवेबाट जाँदै गरेका सवारी साधनहरूले दुर्घटना देखे पछि कसैले पुलिसलाई खबर गरे । चौबिया पुलिस स्टेशन जीवाराम यादव घटनास्थलमा आइपुगे र यूपीडीए एम्बुलेन्स बोलाएर सबैलाई सैफई पीजीआई पठाए ।

यहाँ डाक्टरहरूले सबै चार जनालाई मृत घोषित गरे । प्रहरीले घाइते चालक दीपकलाई सोधेर मृतकका परिवारजनलाई जानकारी गराएको छ । दुर्घटना पछि ट्रोल चालक र सह–चालक घटनास्थलबाट भागे । पुलिसले ट्रोललाई नियन्त्रणमा लिएको छ । पुलिसले चारै जनाको ला सको पो ष्टमा र्टम गरीरहेको छ । जीवनरामले दिएको जानकारी अनुसार चालकले लखनऊबाट गुरुग्राम जान लागेको बेला दुर्घटना भएको भन्दा धेरै जानकारी दिएका छैनन् ।

प्रतिक्रिया