आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

केटाले रातदिन मिसकल गरेपछि युवतीले भेट्न बोलाइन् एकान्तमा..त्यसपछि जे भयाे

प्रकाशित
22.6K
SHARES

पाेखरा- प्रविधिका कारण आधुनिक समाज सजिलो त भयो, यसका असरका अनेक रुप देखिँदै गरेका छन् । संचारले जीवन सहज बनाउन भनी मोबाइल बन्यो । अचेल कतिपय ठाउँमा यसलाई दुरुपयोग गर्दा ठूलो नोक्सान ब्यहोर्नु परेको देखिन्छ ।

भारतको राजस्थानस्थित एक गाउँ अनुपगढमा हालैको एक घटना हेर्दा यस्तै देखिन्छ । एक युवकले मोबाइलको दुरुपयोग गर्दा त्यसको नोक्सान उनले ब्यहोर्नुपर्यो । त्यसो त गाउँलेहरु पनि सचेत हुन नसक्दा कतिसम्म क्रुर बन्न सक्ने रहेछन् भन्ने उदाहरण देखिएको छ ।

एक युवकले छिमेकी केटीलाई बारम्बार ‘मिसकल’ गरिरहेका थिए । केटीलाई झर्को नै लाग्ने गरी ती युवकले रात दिन मिसकल गरेर दुख दिन्थे । घटना अघिल्लो हप्ताको हो । एक युवकले छिमेकी केटीलाई बारम्बार ‘मिसकल’ गरिरहेका थिए । केटीलाई झर्को नै लाग्ने गरी ती युवकले रात दिन मिसकल गरेर दुख दिन्थे ।एक दिन ती युवतीले फोन गरेरै भेट्न बोलाइन् । भोलिपल्ट युवक उनलाई भेट्न पुर्व निर्धारित ठाउँ पुगे । तर युवती त्यहाँ एक्लै आएकी थिइनन् । उनको साथमा गाउँले पूरै थिए । घटना खासै ठूलो नभए पनि गाउँलेले युवतीलाई मिसकल गरेको कुरालाई निकै ठूलो र संवेदनशील बनाए ।

युवकको त्रुटीलाई ठूलो विषय बनाएर निर्घात कुटपिट गरेको यही भिडियो अहिले सामाजिक संजालमा भाइरल बनाइएको छ फलस्वरुप ती युवकले अपराध नै गरे झैँ उनलाई रुखमा बाँधियो र गाउँले मिलेर कुट्न थाले । पालैपालो गाउँलेले उनलाई लौरोले हिर्काउन थाले । युवकको त्रुटीलाई ठूलो विषय बनाएर निर्घात कुटपिट गरेको यही भिडियो अहिले सामाजिक संजालमा भाइरल बनाइएको छ ।भारतीय मिडिया दैनिकभास्करले भिडियाे रिपाेर्ट नै बनाएपछि उक्त भिडियाेले बढी चर्चा पाएकाे हाे । घट*नापछि भने युवकले आफू पीडित भएको भन्दै प्रहरीकहाँ युवतीसहित गाउँलेलाई उजुरी नै दिएका छन् ।

प्रतिक्रिया