आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

काङ्ग्रेस सभापति शेरबहादुर नै एमालेमा प्रवेश ! बाजागाजासहित भिम रावलले गरे स्वागत

प्रकाशित
32.6K
SHARES

चुनावको मुखैमा प्रधानमन्त्री एवं नेपाली कांग्रेसका पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवालाई गृहजिल्लामा ठुलो धक्का लागेको छ । नेपाली काँग्रेस डडेलधुराका पूर्व सभापति शेरबहादुर ढांट बुधबार नेकपा एमालेमा प्रबेश गरेका छन् ।

२०४६ सालबाट नै नेपाली काग्रँसको राजनीतिक जीवन शुरुवात गरेका ढाँटलाई नेकपा एमालेका केन्द्रिय उपाध्यक्ष एवं प्रदेश नं. ७ का ईन्चार्ज भिम रावलले पार्टीमा स्वागत गरेका हुन ।

२०४६ सालको आन्दोलन देखि तत्कालिन जिल्ला विकास समितिको सदस्य समेत भइसकेका ढाटले नेकपा एमालेले मात्रै देशलाई निकास र विकास दिने सक्ने भएकोले काग्रेससंगको ३० वर्षिय राजनितिक यात्रालाई पूर्णविराम लगाएर एमालेमा आएको बताए । पूर्व पार्टी सभापतिसंगै एक दर्जन बढी युवाहरुले एमालेमा प्रवेश गरेका छन् ।

पार्टी प्रवेश कार्यक्रममा प्रदेश नं. ७का ईन्चार्ज रावलले अधिकार प्राप्तीको लडाईलाई अब आर्थिक सम्बृद्धिसंग जोड्नु पर्ने बताएका छन् । पछिल्लो समयमा भएको बाम गठबन्धनलाई देखेर केही पार्टीहरुले नेपालमा साम्यवादको आउने भएको भन्दै २००६ साल देखीआज सम्मको स्थितिसम्म नेपाली काग्रेस अधिनायकवादको नमुना भएर प्रस्तुत भईरहेको रावलले बताए ।

चुनाव प्रचार अभियानमा जुटेको एमालेले बाजागाजा बजाएर उनलाई पार्टी भित्र्याएको हो ।

प्रतिक्रिया