आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

डेँङ्गुको संक्रमण देखिदा नेपालगञ्जमा सुरुभयो लामखुट्टे नष्ट गर्ने अभियान

प्रकाशित
260
SHARES

काठमाडौँ । देशैभरि डेंगुको संक्रमण फैलि रहेका बेला नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिकाभित्र स्थानीय व्यक्तिमा पनि यसको सङ्क्रमण देखिएको छ । नेपालगञ्जको बसपार्क क्षेत्रमा बसोबास गर्ने एकजनामा डेँङ्गु देखिएको उपमहानगरपालिकाले जनाएको छ । स्थानीयवासीमा डेँङ्गु देखिएपछि अन्य व्यक्तिमा सर्न नदिनका लागि डेँङ्गु सार्ने लामखुट्टे नष्ट पार्ने कार्यक्रम सञ्चालन गरिने उपमहानगरपालिकाका स्वास्थ्य महाशाखा प्रमुख रामबहादुर चन्दले जानकारी दिएका छन् ।

स्वास्थ्य कार्यालय बाँकेका दुर्गा गौतमसहितको सहभागितामा वडा नं ४ को कार्यालयमा बसेको सर्वपक्षीय बैठकले सोमबारदेखि लामखुट्टे नष्ट पार्ने तथा जनचेतनामूलक कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने निर्णय गरेको छ । वडा नं ४ का अध्यक्ष गोपाल पुनले डेँङ्गुबाट नगरवासीलाई जोगाउन सचेतना जगाउन आवश्यक भएको पनि बताएका छन् ।

 

प्रतिक्रिया