आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

मकवानपुरमा निर्वाचन बुथ सुरक्षाका लागि वाइसीएल खटिने

प्रकाशित
341
SHARES

हेटौंडा। नेकपा माओवादी केन्द्र निकट युवाहरूको संगठन वाईसिएल मकवानपुरले स्थानीय तह निर्वाचनमा निर्वाचन बुथहरूको सुरक्षाको लागि वाइसीएल खटाउने भएको छ। निर्वाचनलाई भयरहित बनाउन र शान्ति सुरक्षा कायम गर्न वाइसिएल खटाउन लागेको वाइसिएल मकवानपुरका संयोजक लवराज ठकुरीले बताए।

प्रत्येक मतदातालाई भयरहित वातावरणमा आफूले चाहेको प्रतिनिधि छान्ने अधिकारको सुरक्षा गर्न वाइसीएल नेपाल लागि पर्ने उनी बताउँछन्। जिल्लामा रहेको एक सय ६५ मतदान स्थलहरूमा करिब ६ हजारको हाराहारीमा वाइसीएल खटिने उनले बताए।

जिल्लामा ‘एक बुथ २५’ युथ भन्ने नारासहित वाइसिएल सुरक्षामा खट्न लागेको उनले बताए। जिल्लामा रहेका संवेदनशिल स्थानहमा भने ५० देखि ६० जनासम्म खटाइने उनको भनाइ छ।बुथको सुरक्षा सरकारले गर्छ स् निर्वाचन अधिकृत,

जिल्लाका बुथहरूमा वाइसीएल खटाएमा कारवाही गरिने मकवानपुर जिल्लाका मुख्य निर्वाचन अधिकृत डिल्लीरत्न श्रेष्ठले बताएका छन्। निर्वाचनलाई निष्पक्ष र भयरहित बनाउन सरकारले नै सुरक्षाकर्मी खटाएको उनको भनाइ छ।

त्यसरी जो बस्न मन लाग्यो त्यसले सुरक्षा गर्न पाउने भए किन राज्यको अर्बौ खर्च गर्नुपर्थ्यो र रु’ उनले भने ‘मकवानपुरमा त के अन्त पनि यस्तो व्यवस्था लागु हुँदैन। अटेरी गरेमा कारवाही गर्छौं।

प्रतिक्रिया

आजको ट्रेन्डिङ