आज : गते

ताजा शिर्षकहरु

चर्चित शिर्षकहरु

मेलम्चीकाे पानी काठमाडाैंमा, खानेपानीमन्त्रीले सुरु गरे वितरण

प्रकाशित
453
SHARES

काठमाडाैं। मेलम्ची खानेपानी आयाेजनाकाे पानी आइतबारबाट काठमाडाैं उपत्यकामा वितरण सुरु भएकाे छ।

खानेपानीमन्त्री उमाकान्त चौधरीले आइतबार बिहान नयाँबानेश्वरस्थित पानी वितरण केन्द्रबाट पानीको निकास खुला गरेसँगै पानी उपभाेक्ताकाे धारामा पुगेकाे हाे।

गत वर्ष असार १ र १७ गतेको बाढीले मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई क्षतिग्रस्त बनाएपछि पानी आपूर्ति राेकिएकाे थियाे। सफाइ र मर्मतपछि २९ चैतमा काठमाडौंतर्फ पानी पुनः पथान्तरण गरिएकामा आजबाट पानी वितरण थालिएकाे हाे।

त्यस्तै, यो गर्मीमा पेप्सीले नेपालका युवाहरुलाई आफ्नो नयाँ प्रचार अभियान जसले ब्राण्डको स्वाएग दर्शनलाई पुनःदर्शाउँ भन्दै त्यसको साथमा प्रेरित गर्न सम्पूर्ण तयारी गरेको छ।

पेय पदार्थ ब्राण्डले सुपरस्टार तथा ब्राण्ड सद्भाव दूत प्रदीप खड्का अभिनित एक बहुरङ्गी टिभिसि विज्ञापन अनावरण गरेको छ, जुन विज्ञापनले पेप्सीको पहिचान स्वाएगका साथमा प्रदीप खड्काको रमाइलो पक्ष र चतुर्याईंलाई प्रस्तुत गरेको छ।

यो नयाँ विज्ञापन पनि हर घुँटमा स्वाएग छ कै विस्तारित रुप हो र यसले पेप्सी सद्भाव दूत प्रदीप खड्कालाई गर्मीको दिनमा काठमाडौंको एउटा स्थानमा साथीहरुसंग खाना खाइरहेको देखाउँछ।

साथीहरु सबैले हातैले खाना खाइरहेको देखेर भर्खरै विदेशबाट फर्किएको एकजना साथीले उनीहरु सबै बाहिरी दुनियाँसंग साक्षात्कार हुनु पर्छ भन्दै आफ्नो रवाफ देखाउँछ। उसले कति वर्ष बितिसक्दा पनि उनीहरुले अझै टेबुल शिष्टाचार सिक्नै बाँकी रहेको बताउँछ।

यो सबै सुनेपछि प्रदीपले चिस्सो पेप्सी बोतलबाट एक घुँट पिउँदै स्वाएग लिएर साथीमा अहिले पनि पहिले झैं सबैलाई सताउने बानी बाँकी नै रहेको सुनाउँछ। यसैमा विज्ञापन नयाँ पेप्सी बोतलमा गएर रोकिन्छ र पृष्ठभूमिमा हर घुँटमा स्वाएग छ को धून गुञ्जिरहन्छ।

विज्ञापन शुभारम्भको अवसरमा आफ्नो मन्तव्य राख्दै पेप्सीको नेपाल क्षेत्रको सिनियर मार्केटिङ्ग डाइरेक्टर नसीब पुरिले भने पेप्सी सधैं नै युवा पुस्ताहरुको रोजाई बन्दै आएको छ र नेपालमा अत्यन्त रुचाइएको कोला पेयहरु मध्येको एक हो।

पेप्सीद्वारा शुरु गरिएको यस गर्मी मौसमको प्रचार अभियानले युवाहरुको स्वाएगलाई प्रतिबिम्बित गर्दछ। प्रदीपको उपस्थिति र उनको स्वाभाविक अभिनयले विज्ञापनको उचाई बढाएको छ।

र आजका पुस्ताको आत्म विश्वास झल्काउने यो प्रचार।अभियान सबैलाई मनपर्नेछ भन्नेमा हामी विश्वस्त छौं।प्रचार अभियानको बारेमा आफ्नो धारणा राख्दै ब्राण्ड एम्बेसेडर प्रदीप खड्काले भने “पेप्सीको स्वाएग दर्शन मसंग सधैं नै प्रतिध्वनित हुने गरेको छ।

ब्राण्डको कठोर अवस्थाले यसलाई आजका युवाहरुसंग अत्यन्त सान्दर्भिक बनाइदिएको छ। यो विज्ञापनको सार नै तिमी को हौ र तिमीले के गर्न सक्छौं भनेर निर्भीकता देखाउने हो।

म निर्धक्क छु कि मेरा प्रशँसकहरुले यो नयाँ विज्ञापनलाई पनि माया गर्नु हुनेछ र चिस्सो रिफ्रेसिङ्ग पेप्सीको साथमा यसको मज्जा लिनु हुनेछ। युवा नयाँ पेप्सी टिभिसि टिभि, डिजिटल, आउटडोर र सोसल मिडियामार्फत् व्यापक रुपमा देखाइनेछ।

पेप्सी नेपालका सबै आधुनिक डिपार्टमेन्टल स्टोरहरु तथा परम्परागत पसलहरुका अलावा इ–कमर्स प्लेटफर्महरुमा सबेत एकजनालाई र धेरैजनालाई पुग्ने प्याकहरुमा उपलब्ध छ।

प्रतिक्रिया

आजको ट्रेन्डिङ