इमान्दार संवाददाता
२९ पटक

भोजपुर । षडानन्द नगरपालिका–१२, देउरालीकी २८ वर्षीया रीता श्रेष्ठको आत्महत्या नभई हत्या भएको पीडित पक्षले दाबी गरेका छन् । पीडित पक्षले घटना हेर्दा रस्ताको आत्महत्या नभई श्रीमानले हत्या गरेको दाबी गरेका हुन् ।

विवाहपछि दाइजोको विषयलाई लिएर पारिवारिक तथा मानसिक यातना दिने र श्रीमान राजकुमार श्रेष्ठले पटक–पटक कुटपिट गर्ने गरेको आरोप पीडित माइतीले आरोप लगाएका छन् ।

आत्महत्या गर्नुभन्दाअघि मोबाइलको विषयलाई लिएर रीतामाथि श्रीमानले कुटपिट गरेका थिए । आफूमाथि कुटपिट भएपछि रीताले विराटचोक बस्दै आएकी ठूली दिदी गोमा कार्कीलाई फोन गरेकी थिइन् । त्यही बेलुकी छिमेकीसहितको छलफलमा कान्छा छोरालाई साथमा राख्ने कुरा गरे पनि नदिएको फोनमा दिदीलाई सुनाएको मृतकका भाइ उमेश श्रेष्ठले बताए ।

षडानन्द नगरपालिका ८, तुङ्गेछाका बलबहादुर श्रेष्ठ र ईश्वरमाया श्रेष्ठकी माइली छोरी रिताको राजकुमारसँग २०६४ सालमा विवाह भएको थियो ।

घटनाको अवस्था रीता घरबाट पुस २२ गते दिउँसो १ बजेतिर करिब २० मिटरको दूरीमा एउटा सालको रुखमा झुण्डिएको अवस्थामा लास फेला परेको थियो । लास झुण्डिएको रुखको फेदमा मेटासिटको दुईवटा बोतलमध्ये एउटा खाली, अर्को नखोलिएको र एउटा कालो प्लास्टिकमा पोको पारेको मेटासिटकै बोतल फेला परेको जनाएको छ ।

प्रहरी के भन्छ ?पीडित पक्षले मृतक रिताकी श्रीमान ३१ वर्षीय राजकुमार श्रेष्ठविरुद्ध कर्तव्य ज्यानको किटानी जाहेरी दिएपछि प्रहरीले पक्राउ गरी जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा पुर्याएको बताएको छ ।

जाहेरीका आधारमा श्रेष्ठविरुद्ध म्याद थप गरी घटनाबारे अनुसन्धान भैरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय भोजपुरका डीएसपी केशवकुमार थेवेले बताउनुभयो । डीएसपी थेवेले पोष्टमार्टम रिपोर्ट नआइसकेकाले रिपोर्टपछि थप कुरा प्रस्ट हुने बताएको   ।

यता रङको सुन्दर हरैंचा नगरपालिका–३ गछीयामा गुट्खा खाँदा घाँटीमा अड्किएर एक जनाको मृत्यु भएको छ ।प्रदेश नं १ प्रहरी कार्यालय विराटनगरले मंगलबार दिएको जानकारी अनुसार सोही स्थानका ३५ वर्षीय शर्मानन्द तिम्सिनाले सोमबार राति गुट्खा खाँदा घाँटीमा अड्किएपछि मृत्यु भएको हो ।

२०७५ पुष २४ गते प्रकाशित

    फेसबुक ट्वीटर

    तपाईं हामीसँग  फेसबुक र ट्वीटर मार्फत् पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

खाली एड