इमान्दार संवाददाता
४५२ पटक

रमेश कुमार वोगटी, कालीकोट।

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीले आयोजना गरेको नेपाल बन्दले कालिकोट जिल्लालाई निकै प्रभावित बनाएको छ । बन्दको क्रममा जिल्लाका विभिन्न ठाउँमा बम बिस्फोट भएका छन् ।

बन्दकी दिन दिउँसो २ वजे जिल्ला सदरमुकाम मान्मामा रहेको जिल्ला नापी कार्यालयमा शक्तिशाली प्रेसर कुकर बम विष्पोट भएको छ ।

खाँडाचक्र नगरपालीका वडा नंः १ मा रहेको जिल्ला मालपोत कार्यालय र जिल्ला नापि कार्यालयलाई लक्षित गरी बम विष्पोट भएको हो । करिब २ वजे तिर तिन, चार जनाको संख्यामा आएका अपरिचित व्यक्तिले नापि कार्यालयको भित्तामा बम बिष्पोट गराएर भागेको स्थानियवासीले वताएका छन ।

बम बिष्पोट गराएको आधा घण्टापछि मात्र प्रहरी घटना स्थलमा पुगेको थियो । बिष्पोटले नापी कार्यालयको पछाडि पट्टिको भागमा सामान्य क्षति पुर्याएको छ ।  अहिलेसम्म बिस्फोटको जिम्मा कसैले लिएकाे छैन ।

त्यस्तै कर्णली राजमार्ग अन्तर्गत कालीकोटको कालेखोलामा पनि शक्तिशालि बम बिष्पोट भएको छ । कर्णाली राजमार्गमा चल्ने यातायतका साधनलाई तर्साउने हिसाबले बम बिष्पोट गराईएको वताईएको छ ।  जिल्लामा बन्दका क्रममा दुई जनालाई प्रहरी पक्राउ गरेको छ ।

पक्राउ पर्नेमा सान्नि त्रिवेणि गाउँपालीका ८ का कासि दर्जि र नरहरनाथि गाउँ पालीका १ कोटबाडाका अनिपाल विश्कर्मा रहेका छन् । बन्द गराउदै हिडेको अवस्थामा उनीहरुलाई नियन्त्रणमा लिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कालीकोटका निरीक्षक निरोज चौलागाइले जानकारी दिएका छन ।

२०७५ साउन २९ गते प्रकाशित

    फेसबुक ट्वीटर

    तपाईं हामीसँग  फेसबुक र ट्वीटर मार्फत् पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

खाली एड