१४५३ पटक

यौन सन्तुष्टिको लागि पोर्न फिल्म हेर्ने धेरै मानिसहरु हुन्छन् । तर, कोही कोही पोर्न फिल्म हेर्दाहेर्दै उत्तेजित भएर पागलपनको स्थितिमै पुग्न सक्छन् ।

हालसालै थाइल्याण्डको बैंकक शहरमा पोर्न फिल्म हेर्दाहेर्दै उत्तेजित भएपछि एक युवकले चक्कुले आफ्नै लिंग काटेका छन् । विसानु श्रीसानाओ नामका ३० बर्षीय युवकले अपार्टमेन्टमा बसेर स्मार्टफोनमा हार्डकोर पोर्न भिडियो हेरिरहेका थिए ।

भिडियोको दृश्यले उनलाई पागलपनको अवस्थामा पुर्यायो र चक्कु निकालेर आफ्नै लिंग काट्न थाले । लिंगबाट अत्यधिक रक्तश्राव हुन थालेपछि विसानुले दुखाइ खप्न सकेनन् र त्यसलाई रोक्न खोजे तर असफल भए । त्यसपछि मात्रै उनले डाक्टरलाई फोन गरे ।

डाक्टरहरु चौंथो तलामा रहेको उनको अपार्टमेन्टमा आइपुग्दा निवस्त्र रहेका उनी हातले यौनाङ्ग छोपिरहेको अवस्थामा भेटिए । उनलाई तुरुन्त हस्पिटल लगियो र उनी अहिले बैंककस्थित एक हस्पिटलमा उपचार गराइरहेका छन् ।

उनको लिंग पुरै नकाटिएकोले दीर्घकालीन क्षति नभएको डाक्टरले बताएका छन् । हस्पिटलमा उनले उक्त अवस्थामा पोर्न फिल्म हेरिरहेको बताउँदै उनको लिंग काट्ने अवस्थामा पुग्नमा भिडियोको दोष रहेको बताएका छन् ।

उनको तस्वीर खिच्ने चिकित्सकले सहयोगको लागि गएको बेलामा उनी अर्धचेत अवस्थामा भेटेको बताएका छन् डाक्टरले कसरी लिङ्ग काटिएको हो भन्ने प्रश्न गर्दा ति युवकले ‘म पोर्न हेर्दै थिँए’ भनेर चिच्याइरहेको बताएका छन् ।

२०७५ जेठ १० गते प्रकाशित

    फेसबुक ट्वीटर

    तपाईं हामीसँग  फेसबुक र ट्वीटर मार्फत् पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

खाली एड