आज : २०७५ कार्तिक २७ गतेPreeti to UnicodeUnicode to PreetiRoman to UnicodeDate Converter
इमान्दार संवाददाता
११५१ पटक

काठमाडौं ।

काठमाडौंका बिभिन्न ठाउँमा यौनधन्दाहरु चल्दै आएका रहस्यहरु बेलाबेलामा बाहिर आउने गरेका छन् । विशेषगरी पैसा कमाउनका लागि खाजा पसलदेखि तारे होटलसम्मका व्यवसायीहरुले यौनधन्दा चलाउदै आएका छन् ।

यस्ता अबैध यौन धन्दा चलाउनेहरु बेलाबखत प्रहरी खोरमा समेत पुग्दै आएका छन् । यसैबीच  प्रहरीले तीन महिलालाई यौन व्यवसायी चलाएको आरोपमा काठमाडौंको गौशाला क्षेत्रबाट पक्राउ गरेको छ ।

महानगरीय प्रहरी वृत गौशालाले खतरनाक यौन व्यवसायी गर्ने तीन महिलालाई पक्राउ गरेर मद्धा चलाएको छ । पक्राउ पर्नेमा सिराहा जिल्लाकी ५४ वर्षीया गीता दाहाल, झापा जिल्लाकी ३६ वर्षीया रश्मी सिटौला र तनहुँ जिल्लाकी ३४ वर्षीया जुना पोखरेल रहेका छन् ।

सिटौला र दाहालले विजय चोकमा कोठा भाडामा लिएर यौन व्यवसायी सञ्चालन गर्दै आएको प्रहरीले जनाएको छ । ठमेल क्षेत्रका मसाज सेन्टरमा हुने यौन व्यवसायलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएपछि यौनकर्मी र सञ्चालकले भाडामा कोठा लिएर यौनजन्य गतिविधि गर्दै आएका छन् ।

खासगरी सूचनाको आधारमा उनीहरुलाई बुझ्नका लागि गिरफ्तार गरिएपनि घर भाडामा लिएर नै यौन व्यवसायी सञ्चालनमा महिला नै सक्रिय देखेपछि प्रहरी छक्क परेको छ । दोषीलाई कानुनबमोजिम कारवाहीका लागि मुद्दा चलाइने प्रहरीले जनाएको छ ।

२०७५ बैशाख १ गते प्रकाशित

    फेसबुक ट्वीटर

    तपाईं हामीसँग  फेसबुक र ट्वीटर मार्फत् पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

खाली एड

Loading...